مرکز پخش شیره انگور عسلی یک کیلویی

دوشاب یا شیره انگور عسلی یک محصول طبیعی با خواص بالا است که از انگور درجه یک تهیه می شود. شیره انگور عسلی یک کیلویی به دلیل طعم شیرین و مزه مطبوع جایگاه خود را در برنامه غذایی اغلب افراد بدست آورده است. امروزه به علت تقاضای زیاد این محصول، مرکز پخش شیره انگور عسلی کیلویی در سراسر کشور وجود دارد و دوست داران انواع شیره انگور می توانند شیره انگور مورد نیاز خود را تهیه کنند.

مرکز پخش شیره انگور عسلی یک کیلویی

بررسی ارزش غذایی شیره انگور عسلی

بررسی ارزش غذایی شیره انگور عسلی شیره انگور طبیعتی گرم تر دارد و به بدن انرژی می دهد بنابراین مصرف آن در زمستان و پاییز که هوا سرد است و بدن نیاز به گرما دارد بسیار مفید است. هر صد گرم شیره انگور دارای 329 کالری است. شیره انگور درجه یک دارای ویتامین های زیادی است ازجمله ویتامین آ، ب، ث و همچنین ویتامین دی. در شیره انگور عسلی املاح زیادی یافت می شود که مهم ترین آن ها آهن، منیزیم، کلسیم، ید و فسفر است. شیره انگور مولد خون سالم است.

از آنجایی که شیره انگور خونساز و انرژی زا است، افراد دارای ضعف عمومی یا مبتلا به کم خونی می توانند شیره انگور را همراه شیر برنج یا سمنو استفاده کنند و یا اینکه به صورت شربت بنوشند. یکی از خواص شگفت انگیز شیره انگور پاکسازی معده است.

شیره انگور باعث دفع اوره و اسیدهای مضر می شود و به همین دلیل می توان گفت روده و معده را از باقیمانده غذاها پاک می کند. انواع شیره انگور به علت وجود کلسیم، برای استحکام استخوان مفید هستند. مصرف شیره انگور درجه یک می تواند بدن را در برابر بروز بیماری های استخوانی و یائسگی زودرس محافظت کند.

خرید شیره انگور عسلی یک کیلویی

خرید شیره انگور عسلی یک کیلویی شیره انگور عسلی کاربردهای متنوعی دارد و در انواع غذاها به جای قند و شکر مصنوعی قابل استفاده است و ارزش غذایی آن غذاها را نیز بالا می برد. همچنین از شیره انگور به عنوان یک مربا در وعده صبحانه استفاده می کنند. در خرید شیره انگور عسلی یک کیلویی باید دقت کافی به عمل آید.

رنگ شیره انگور درجه یک به رنگ خرمایی یا عسلی است و شیره انگور نباید خاک آلود باشد و ردی از بوی سوختگی داشته باشد. اگر قیمت شیره انگور درجه یک از حالت متعارف کمتر بود احتمال اصل و مرغوب بودن آن شیره بسیار پایین است.

خرید شیره انگور عسلی یک کیلویی در سراسر کشور قابل انجام است. قیمت انواع شیره انگور را هزینه بسته بندی، نوع انگور مصرفی و حق الزحمه تولید تعیین می کند. در خرید شیره انگور باید به بسته بندی و موارد مندرج بر روی آن توجه کافی کرد تا خرید مطمئن تری در پیش داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما