قیمت باورنکردنی شیره خرمای مرغوب

شیره خرما یکی از محصولات ایرانی است که از گذشته های دور استفاده می شده و اکنون نیز به دلیل درک خواص بی نظیر آن طرفداران زیادی دارد.  این سایت مرکز عرضه شیره خرمای مرغوب با کیفیت عالی و با قیمتی باور نکردنی است که پس از خرید از مصرف کنندگان پر و پا قرص این محصول خواهید شد. محصولی ارگانیک و کاملا استاندارد به دست شما خواهد رسید.

قیمت باورنکردنی شیره خرمای مرغوب

بهترین راه تشخیص شیره خرما اصل

بهترین راه تشخیص شیره خرما اصل خرید شیره خرما اصل در بازار به تجربه نیاز دارد اما بهترین روش اعتماد به مراکز فروشی است که محصولات را با مواد اولیه کاملا سالم، بدون مواد افزودنی غیر مجاز و بر اساس استاندارد های جهانی تولید و عرضه می کنند.

برای تشخیص شیره خرما اصل ابتدا به طور مختصر طرز تهیه آن را بیان می کنیم. برای تهیه شیره خرما از خرما های تر و پر از شیره استفاده می کنند. خرما ها را پس از شستن و تمیز کردن از برگ و ساقه و خاک درون دیگ ریخته و همان میزان آب به آن اضافه می کنند. اجازه می دهند مواد به آرامی پخته و غلیظ شود. در مرحله آخر مواد را صاف می کنند تا پوست و هسته وارد شیره نشود.

براساس طرز تهیه شیره،  ویژگی های شیره خرما اصل به شرح زیر است:

۱. شیره خرما اعلا باید مزه خرما بدهد. اگر مزه دیگری داشت نشان دهنده مواد افزودنی در آن است.

۲. شیره خرما باید رنگ تیره ای داشته باشد و چون از صافی گذرانده می شود باید شفاف باشد. وجود ناخالصی و شفاف نبودن نشان دهنده اصل نبودن شیره است.

۳. غلظت شیره خرما درجه یک باید مناسب باشد. اگر شیره رقیق باشد، خیلی زود کپک می زند و اگر خیلی غلیظ باشد با قرار دادن در یخچال سفت شده و قابل خوردن نیست. غلظت شیره باید همانند عسل باشد. 

۴. وجود شکرک در شیره خرما نشان دهنده تقلبی بودن آن است چرا که به شیره خرما با کیفیت، نباید شکر اضافه کرد و طعم شیرین آن از شیرینی خرما است. 

فروش فله ای شیره خرمای مرغوب

فروش فله ای شیره خرمای مرغوب اگر مصرف شیره شما زیاد است، این سایت بهترین راهکار را در اختیار شما می گذارد و آن خرید شیره خرمای مرغوب به صورت فله ای است. با این روش خرید در هزینه های خود نیز صرفه جویی می کنید. شما می توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت به صورت آنلاین سفارش دهید. علاوه بر این شما می توانید با پر کردن فرم خرید از تماس تلفنی و مشاوره مسئولین فروش نیز بهره مند شوید. سفارش شما از بهترین شیره خرمای مرغوب تهیه و به دست شما خواهد رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما