شرکت عرضه شیره انگور زرد طبیعی

وقتی از میوه ها صحبت میکنم یاد شهرهای مختلف ایران عزیز مان می افتیم هر میوه در شهری بیشتر یافت می شود ، مثلا پرتقال شمال ، خرمای بم ، خربزه مشهد و انگور تاکستان بهر حال نام آن شهر را برایمان تداعی می کند انگور هم همان طور که از اسم شهر تاکستان پیدا است پر است از باغ های انگور است .

حال موضوع مورد بحث ما شیره انگور زرد است . بعضی ها شیره انگور را به زبان محلی دوشاب نیز می نامند . دوشاب به معنی شیره انگور طبیعی است . که در ایران به وفور یافت و تولید می شود . بطوری که تولید و فروش شیره انگور زرد ، تبدیل به یک شغل شده است و میتوان از آن به عنوان مشاغل خانگی یاد کرد .

شرکت عرضه شیره انگور زرد طبیعی

آشنایی با خواص دارویی شیره انگور زرد خالص

آشنایی با خواص دارویی شیره انگور زرد خالص حال با خواص دارویی شیره انگور زرد خالص آشنا می شویم . شیره انگور زرد خالص داری مقدار زیادی ویتامین و املاح معدنی است .

ویتامین های شیره انگور زرد عبارت است از ویتامین A ‌، B ، C است این ماده شیرین و خوشمزه دارای املاح معدنی ، مانند آهن ، منیزیم، فسفر و کلسیم است خواص شیره انگور زرد در قیاس با خود انگور دارای کالری بسیار بالایی است و مصرف مقدار کمی از این شیره انرژی مصرف شده را دوباره جبران می کند اما با این تفاسیر برای همه افراد پیشنهاد نمی شود

همچنین می توان باشیره انگور زرد یک شربت خوشمزه نیز درست کرد ، این شربت دارای طبعی گرم است ، بهترین موقع استفاده از شیره انگور زرد ، ماههای سرد سال است ، زیرا این ماده غذایی خواص زیادی دارد و مهم ترین خاصیت آن این است که ؛ باعث درمان و بهبود بیماری های فصل سرما میشود و به همین دلیل باید آن را درون رژیم غذایی خود در فصل سرما قرار دهیم .

شیره انگور زرد خالص چون دارای کلسیم بوده برای استخوان بندی مفید است و همچنین برای کسانی که کم خونی دارند بخصوص برای اکثر خانم ها که به دلیل رژیم غذایی ناسالم که همیشه مشکل کم خونی دارند توصیه می شود . شیره انگور به جز اینکه برای افراد بزرگ سال مفید است برای نوزادان و شیر خواران نیز مفید است .چون شیره انگور باعث غلیظ شدن شیر مادر می شود . با توجه به طبع گرمی که دارد و خواص آنتی اکسیدان انگور باعث افزایش مقاومت بدن در برابر سرما خوردگی می شود . بیشتر افراد آن را در وعده صبحانه خود قرار داده اند تا در طول روز از کالری بیشتری که از این مواد وارد بدن می شود استفاده کنند .

معرفی بهترین نوع انگور برای تولید شیره انگور زرد

معرفی بهترین نوع انگور برای تولید شیره انگور زرد در اینجا میخواهیم به معرفی بهترین نوع انگور ، برای تولید شیره انگور زرد بپردازیم . با توجه به اینکه شیره در کنار خاصیت های زیادی که دارد ، می توان از آن به عنوان یک شیرین کننده طبیعی نیز استفاد کرد . قندی که در شیره انگور وجود دارد یک قند طبیعی است و خیلی زود در بدن حل می شود ، و برای درست کردن انواع حلوا ، نان ها و شیرینی های مختلف نیز استفاده می شود .

برای درست کردن شیره انگور خالص ، از خاک سفید نیز استفاده می شود . بهترین نوع انگور برای تولید شیره انگور زرد از انگوری استفاده می شود ، که شیرین و درشت باشد و در طول یک سال از آب کمتری برای آن درخت استفاده شده باشد ، در واقع بهترین انگور برای شیره گرفتن انگور دیم است انگوری که بدون آب به ثمر بنشیند .این نوع انگور شیره ای با کیفیت و غلیظ دارد . باز با این وجود برای تهیه شیره انگور بستگی زمان پخت غلظت و رنگ آن شیره دارد . شیره انگور زرد باید غلیظ و به حالت کشسانی در بیاید تا مورد استفاده قرار گیرد و چنین شیره ای شیره خالص انگور زرد است که بسیار شیرین و خوش طعم و شیرینی آن طبیعی است .

فروشگاه مرکزی شیره انگور زرد طبیعی

فروشگاه مرکزی شیره انگور زرد طبیعی فروشگاه مرکزی شیره انگور زرد طبیعی بیشتر در شهر هایی چون آذربایجان غربی ، تبریز ، کردستان ، همدان ، قزوین و کرمانشاه هستند .

این شهرها چون مرکز عمده کشت انگور طبیعی زرد است به همین دلیل این فروشگاها و مراکز در این شهرها واقع شده است .

البته مراکز خرید زیادی وجود دارد ، که می توانیم با خرید از هریک از این فروشگاه های مرکزی شیره انگور زرد طبیعی خریداری کنیم و از مصرف آن در کنار خانواده لذت ببریم . امروزه می توان با یک تماس و در کمترین زمان ممکن از تمامی فروشگاه مرکزی شیره انگور زرد طبیعی خریداری کرد . این فروشگاه ها محصول ارا ئه شده را در بسته بندی های مختلف در تمام فصول سال عرضه میکنند . موادی چون شیره انگور طبیعی زرد حتما باید در بسته بندی محکم و درجه یک باشد چون این ماده خوراکی برای صبحانه بیشتر استفاده میشود و جزو مهمترین وعده غذایی محسوب میشود و چون از شهرهای شمال غربی کشور صادر میشوند و مسافتی طولانی طی میکنند تا به دست مصرف کننده برسند باید در بسته بندی محکم و درجه یک قرار بگیرند تا از ریختن و ضایع شدن آن جلو گیری شود .

پخش مستقیم شیره انگور زرد طبیعی

پخش مستقیم شیره انگور زرد طبیعی تهیه و پخش شیره انگور زرد در گذشته به روش سنتی، در منزل و به سختی صورت می گرفت . و این کار به زمان و هزینه زیادی احتیاج دارد تا بالاخره موفق به درست کردن شیره انگور سالم و خوشمزه شود . اما امروزه با صنعتی شدن براحتی میتوان به یک شیره انگور طبیعی دست پیدا کرد . و با افزایش مشغله افراد خانواده امکان سنتی درست کردن شیره زیاد وجود ندارد .

لکن مصرف شیره انگور همیشه طالب زیادی دارد و طرفداران آن همیشه در حال افزایش و بیشتر شدن است . امروزه پخش مستقیم شیره انگور زرد طبیعی از کارخانجات صنعتی شروع میشود با بارگیری به مراکز خرید ، فروشگاهها و سوپر مارکت ها عرضه میشود . پس با این اوصاف برای تهیه آسان شیره انگور آن را از مراکز خرید تهیه کنیم . بیشتر مراکز تولید شیره را به صورت صنعتی تولید و به بازار عرضه می کنند . ولی خریداران باز زیاد از این موضوع خوشحال نیستند . چون بیشتر این کارخانه ها از مواد غیر طبیعی در آن استفاده می کنند . امروزه از طریق سایت ها و ثبت سفارش خرید شیره انگور سنتی کاملا طبیعی و خوشمزه و سالم براحتی صورت میگیرد . به همه شما توصیه می کنم از این محصول بی نظیر استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما