توزیع کننده شیره انجیر صنعتی

شیره انجیر صنعتی از نمونه محصولات برگرفته از انجیر بوده و از خواص درمانی فراوانی برخوردار می باشد.

و در واقع شیره انجیر  به دلیل عطر و طعم بی نظیری که داشته، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و همواره افراد زیادی تمایل به خرید آن را خواهند داشت.

در همین راستا نمونه های مختلف این محصول، از طریق توزیع کننده شیره انجیر صنعتی در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

توزیع کننده شیره انجیر صنعتی

ماندگاری شیره انجیر صنعتی

ماندگاری شیره انجیر صنعتی

در حقیقت شیره انجیر را می توان به دو روش شیره انجیر خانگی و شیره انجیر صنعتی تولید نمود و در هر دو روش، شیره انجیر حاصل از تغلیظ آب انجیر در اثر حرارت به دست می آید.

البته با توجه به فرآیند تولید، شیره انجیر صنعتی از ماندگاری بیشتری نسبت به شیره انجیر خانگی برخوردار می باشد.

زیرا در روش صنعتی، انجیر ها به خوبی و با دستگاه های تمام اتوماتیک شسته می شود و در این صورت هیچ گونه مواد ناخالصی داخل شیره انجیر وارد نخواهد شد.

همچنین در روش سنتی به کمک حرارت بالا، شیره انجیر را به غلظت کافی می رسانند که در صورت حرارت بسیار زیاد، شیره انجیر، مقدار زیادی از مواد مغذی خود را از دست خواهد داد و همین امر ماندگاری شیره را کوتاه خواهد کرد.

اما در روش صنعتی، از دیگ های خلا برای تولید شیره استفاده می نمایند. به طوری که در این روش، سرعت بالا تر و حرارت پایین تر خواهد بود و در نتیجه با استفاده از این روش، ماندگاری شیره انجیر طولانی تر شده و در ضمن مواد مغذی موجود در شیره بیشتر حفظ خواهد شد.

البته لازم به ذکر است که شیره انجیر صنعتی نسبت به نمونه های دیگر این محصول از رنگ روشن تری برخوردار بوده و هم چنین غلظت بسیار زیادی خواهد داشت و همین غلظت نشان دهنده تبخیر کامل آب موجود در شیره می باشد.

در حالی که اگر آب در شیره انجیر موجود باشد، باعث می شود که شیره کپک زده و قابل استفاده نخواهد بود.

مرکز خرید شیره انجیر صنعتی

مرکز خرید شیره انجیر صنعتی

شیره انجیر صنعتی، گونه ای از شیره های محبوبی بوده که از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد.

و در واقع نمونه های مختلف این محصول، در برند های مختلف و بسته بندی های متفاوتی ارائه خواهند شد.

هم چنین کارخانه های تولید کننده، شیره انجیر صنعتی را با غلظت متفاوت و در حجم های گوناگونی تولید می نمایند، تا در این راستا مطابق با سلیقه افراد مختلف شیره انجیر موجود باشد.

بنابراین خریداران می توانند نمونه های مختلف آن را از طریق مراجعه به مرکز خرید شیره انجیر صنعتی مشاهده نموده و پس از آن مطابق با نیاز خود محصول مورد نظر را خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما